Fury se připravuje spolu s Brownem!

Dva bývalý neporažení světový šampióni těžké váhy Tyson Fury a Lucas Browne se spolu připravují na návrat do ringu! Browne bude v ringu 24. března, Fury datum ještě neoznámil.

Brit Tyson Fury (25-0-0, 18 KO) a Australan „Big Daddy“ Lucas Browne (25-0-0, 22 KO) jsou bývalý světový šampióni těžké váhy, kteří o své tituly přišli díky dopingu. U Brawna šlo nejspíše o nezaviněný doping a u Furyho šlo samozřejmě o cílený dopink a kokain, si navzájem pomáhají k návratu do ringu.

Tyson Fury 28. listopadu 2015 šokoval svět, když s přehledem vybodoval 116:111 a 2x 115:112 krále těžké váhy, Ukrajince Wladimira Klitschka. Poté mělo dojít na odvetu, ale Fury začal mít problémy s dopingem a následně s drogami a váhou. Nyní už je to dva a půl roku co nestál v ringu a jeho návrat se nezadržitelně blíží a v nejbližších dnech a týdnech by měl oznámit oficiální datum zápasu.

Fury vs Klitschko 2

Lucas Browne stejně jako Fury, šokoval svět, když v téměř prohraném zápase 5. března 2016 dokázal sestřelit hvězdného Uzbeka Ruslana Chagaeva. Jenže následně neprošel antidopingovou kontrolou a i když bylo prokázáno, že o dopingu neměl mínění, tak mu byl uložen mírnější trest a to stopka na 6 měsíců. (Standardně se dává 12 měsíců).

Ruslan Chagaev vs Lucas Browne

Do ringu se vrátil až loni 2. června, když tvrdě knockoutoval ve druhém kole Američana Matthew Greera. Nyní ho čeká 24. března velmi prestižní souboj o stříbrný pás organizace WBC s Britem Dillianem Whytem, který jej může teleportovat zpět mezi elitu.

Lucas Browne vs Dillian Whyte