Fury se objevil na otevřeném tréninku v mexických barvách. Ruiz: Ty nejsi Mexičan! Reprezentuj si svoji zemi!

Tyson „Gypsy King“ Fury se předvedl na otevřeném tréninku v Las Vegas, před víkendovým duelem s Otto Wallinem v mexických barvách. To se však nelíbilo prvnímu mexickému šampionovi těžké váhy, Andymu „Destroyer“ Ruizovi.

Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO) si to rozdá o víkendu se švédským válečníkem Otto Wallinem (20-0-0, 13 KO) a bude to přesně v den, kdy Mexiko slaví svůj den nezávislosti. K této příležitosti bude v boji dvou obrů i exkluzivní mayský pás organizace WBC a proto si také manchesterský obr nakráčel do ringu, na otevřeném tréninku, s mexickými vlajkami a se zápasnickou maskou Lucha Libre, kterou používají mexičtí wrestleři. Britský obr zkrátka ví, jak vyburcovat fanoušky, ovšem mu jaksi nedošlo, že tím muže dost naštvat prvního mexického šampiona těžké váhy, respektive Američana s mexickými kořeny, Andyho Ruize Jr. (33-1-0, 22 KO).

„Tyson Fury mele nesmysly, když plácal cosi o reprezentování Mexika. Není to Mexičan. Nemá ani nic společného s Mexikem, tak nechápu proč má na sobě mexické barvy a ukazuje se s mexickou vlajkou. Je to jen britský sráč. Nechápu, co to předvádí. Ať si reprezentuje svoji zemi“ – Zlobil se čerstvý třicátník, jenž se sice narodil v Kalifornii, ale mexickým rodičům a on sám se cítí býti více Mexičanem, než Američanem. Možná jeho ostrou reakci odstartoval i fakt, že Fury o něm v poslední době mluví hlavně jako o tlusťochovi, který porazil Anthonyho Joshuu. A také tomu rozhodně nepomohlo vyjádření britského obra, jenž se nechal slyšet, že Ruize pohodlně zbije jen jednou rukou.