Fury: Roztrhám Klitschka na kusy!

Wladimir Klitschko vs Tyson FuryTyson Fury se po zranění kotníku pomalu vrací k tréninku a pro silná slova opět nejde daleko a slibuje rychlý Klitschkův konec v odvetě!

29.10.2016 – Manchester aréna, Velká Británie
Těžká váha
Britská a světová neporažená jednička Tyson FURY (25-0-0, 18 KO) a světová dvojka Wladimir KLITSCHKO (64-4-0, 53 KO) se utkají odvetném zápase o tituly WBA super, WBO a IBO!

BOX-HEAVYWEIGHT-GER-UKR-UK-KLITSCHKO-FURY

Zápas byl odložen z původního odvetného termínu z důvodu zranění kotníku Tysona Fury. Jeho trenér a strýc Peter Fury nyní potvrdil, že nový termín bude poslední říjnovou sobotu 29.10.2016!

Wladimir Klitschko v Tyson Fury - IBF IBO WBA WBO Heavyweight World Championship

Tyson Fury se vrátil do výcvikového tábora, aby mohl opět začít s tvrdou přípravou. Nezahálel a dal na Twitter jasný vzkaz: „Za 16 týdnů roztrhám Klitschka na kousky“

Wladimir Klitschko vs Tyson Fury

 

Připomeňme, že první vzájemný duel, který se konal 28. listopadu 2015 v Německu, vyhrál jednoznačně na body 116:111 a 2x 115:112 Tyson Fury a získal pásy WBA super, WBO, IBF a IBO.
Následně se měl utkat s povinným vyzyvatelem IBF Vyacheslavem Glazkovem, ale Fuzry dal přednost odvetě s Klitschkem. IBF mu tak pás odebrala a uvolnila jej do zápasu Charles Martin vs Vyacheslav Glazkov. Zápas vyhrál Martin, který následně vyzval Anthony Joshuu a ten ho ve 2. kole knockoutoval.