Fury představil čtyři souboje, které by ho měli čekat do konce roku 2020!

Aktuální světová čtyřka a lineární šampion těžké váhy, Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO), se rozpovídal o svých plánech. Fanouškům nastínil hned čtyři souboje, které chce stihnout do konce roku 2020.

Ten první souboj všichni dobře známe. Již tento víkend se v lasvegaské T-Mobile Aréně postaví Tyson Fury švédskému válečníkovi Otto Wallinovi. I druhý duel by měl být celkem jasnou záležitostí, protože smlouvy jsou již podepsány. Ano, řeč je o odvetě mezi britským obrem a aktuálním šampionem WBC, Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO). Každopádně další dva souboje jsou trošku překvapením. Na třetím místě má totiž hvězdný „Gypsy King“ další střet s alabamským knockoutérem. Proč? Odpověď je jednoduchá. Oba totiž mají ve smlouvě ohledně druhého souboje doložku o odvetě a nikdo již nepředpokládá, že by jsme byly svědky remízy.

Na konci roku 2020 by chtěl rodák z Manchesteru změřit síly s vítězem bitvy mezi Anthonym „AJ“ Joshou (22-1-0, 21 KO) a Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO), ovšem pokud by se tento souboj nepodařilo domluvit, tak není ani proti trilogii s Dereckem „War“ Chisorou (31-9-0, 22 KO). „Napřed mě čeká bitva s Wallinem, následně Wilder, pak opět Wilder a nakonec vítěz souboje Ruiz-Joshua. Pokud tedy budou ochotni se mnou bojovat. Pokud ne, tak se mi líbí myšlenka trilogie s Del Boyem.“ – Rozpovídal se pro BT Sport britský obr. „Víte, nemohu nyní bojovat s nikým jiným, než s Wilderem. Máme vše ukotveno ve smlouvě.“ – Vysvětlil rozhodnutí o třech soubojích s aktuálním šampionem WBC a následně se jal rozebírat svého víkendového soka.

„Otto perfektně zapadá do mého plánu. Je vysoký, blond, má modré oči a je zatraceně sexy. Je to můj typ.“ – Smál se vždy dobře naladěný Brit. „Může mi nabídnout dvanáct kol dobré přípravy. Co bych dělal, kdybych byl Wallinem? Snažil bych se dávat hodně úderů a doufal bych, že se jedním trefím. Není toho moc, co by mohl udělat pro výhru. Víte, v tomto souboji jsem tím lepším boxerem. Jsem mnohem větší, než kdokoliv jiný v této divizi. Mám mnohem větší rozpětí paží. Mám mnohem lepší boxerské IQ, mohu bojovat uprostřed ringu, tak stejně jako z vnějšku. V souboji se mnou opravdu můžete jen očekávat, jestli se náhodně trefíte. Na podlaze ringu jsem se již ocitl, takže v to jediné můžete doufat.“ – Prozradil před sobotním duelem bývalý šampion těžké váhy.