Fury porazil Hammera a připsal si důležité vítězství!

Hughie Fury si na domácím galavečeru v Newcastlu připsal důležité vítězství, když dokázal porazit Rumuna Christiana Hammera, který kvůli zranění skončil v pátém kole! Video v článku!

16.10.2021 – Newcastle Arena, Newcastle, VB
Těžká váha
Hughie Fury 🇬🇧🆚🇷🇴 Christian Hammer
5. kolo RTD

Sedmadvacetiletý Hughie Fury (26-3-0, 15 KO) měl před sebou zápas pravdy. Poté co před dvěma lety prohrál s Alexanderem Povetkinem se na britským boxerem začala stahovat mračna. Chuť si spravil loni v březnu, kdy ve třetím kole ukončil českého Bijce Pavla Šoura a na konci toku jasně vybodoval také polského veterána Mariusze Wacha.

Včera měl před sebou zápas pravdy, který ho buď posune dál nebo vrátí o dva kroky zpět. Do cesty se mu postavil čtyřiatřicetiletý Rumun Christian Hammer (26-8-0, 16 KO). Fury vstoupil do zápasu aktivněji a bylo vidět, že je nebezpečnější a více hladoví po vítězství.

Hammer sice neboxoval špatně, ale nijak zvlášť skvěle připraveného Furyho neohrožoval. Vše nakonec skončilo v pátém kole, kdy rumunský boxer ukázal na zranění ruky a ringový Steve Gray musel zápas ukončit. Furymu tak aktuálně patří šestá příčka v Anglii a čtrnáctá na světě.