Fury podepsal smlouvu na pět zápasů s Top Rank za 100 milionů dolarů!

Britský obr, Tyson Fury (27-0-1, 19 KO), opět šokoval svět, když včera podepsal smlouvu s promotérskou skupinou Top Rank Boba Aruma. Na souboj s Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO) tedy zřejmě nedojde!

Zdálo se, že je vše naplánované a čeká se jen na oficiální potvrzení této velkolepé odvety. Ovšem Tyson Fury opět míchá kartami těžké váhy. Včera totiž podepsal kontrakt na pět zápasů s promotérskou stájí Top Rank, která mu garantuje sto milionů dolarů za pět zápasů. Bohužel jeho zápas s Wilderem, respektive odveta, je v ohrožení. Fury totiž nyní spadá pod televizní stanici ESPN, která má smlouvu s Top Rank. „Bronzový bombarďák“ spadá pod mocného Ala Haymona a televizi Showtime. Možná dohoda, tedy vypadá dost nereálně.

I když hlasy zúčastněných stran mluví jinak a spíše pozitivně. „ Stále doufáme, že se nám povede uspořádat tento souboj. Pokud se nám povede uzavření dohod mezi ESPN a Showtime. Al Haymon tento souboj chce, tak doufáme, že se nám podaří domluvit.“ – Okomentoval situaci Shelly Finkel, manažer Wildera. I ředitel stáje Top Rank, Bob Arum, by tento souboj chtěl domluvit, jenže nejlépe až na září. „Chceme, aby tento zápas sledovalo co nejvíce lidí. Podle mě je nejlepší, když oba odboxují ještě jeden zápas, než se spolu střetnou v září.“ – Myslí si jeden z nejzkušenějších promotérů. Jak případné tahanice dopadnou? To je nyní zcela ve hvězdách.