Fury nazval Ortize starcem. Wilder označil Schwarze za boxovací pytel!

Ve vzduchu visí odveta dvou nejlepších těžkých vah současnosti. Lineární šampion a světová čtyřka těžké váhy, Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO) se začíná skrze média pěkně pošťuchovat s šampionem WBC a světovou dvojkou, Deontayem „The Bornze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO).


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz


Když jejich souboj skončil remízou, tak oba borci se objali a projevili si vzájemný respekt. Jenže ten byl za pár dní pryč a oba rozjeli to, co umí dokonale, hru ostrých slov a rýpanců směrem ke svému rivalovi. „Celý svět viděl, že jsem ten zápas vyhrál já. Okradli mě. Wilder měl nejlepší možnost mě porazit, protože jsem neměl formu a byl jsem tlustý. Nyní bych jej ukončil před limitem.“ – Hlásil nedávno rozhořčený Brit. „On nechce odvetu. Jeho rodina nechce odvetu. Nedivím se jim, nikdo z nich nechce vidět Tysona opět ležet bezvládně na zemi.“ – Oponoval o tři roky starší Američan.

Nyní ve vzduchu visí jejich odveta, která by se měla uskutečnit na jaře příštího roku a oba chasníci rozjeli opět kolotoč ostrých slov. „Vybral si za soupeře Ortizem, kterému je 147 let. Wilder ho zničí ještě rychleji, než tomu bylo minule. Podle mě to nebude trvat ani dvě kola, než toho starce pošle z ringu. Bude to dost rychlé.“ – Obořil se Fury směrem k Wilderovi, aby naznačil, že si vybral příliš snadné sousto. „Tom Schwarz není příliš silný soupeř. Stál tam, jako boxovací pytel a nechal si dát pár ran, než to zabalil. Fury udělal jen to, co musel.“ – Vracel úder šampion organizace WBC. Podle Boba Aruma by jsme měli dočkat této odvety na přelomu února a března příštího roku.