Fury na první tiskovce perlil. Nejsem vyzývatel! Já jsem lineární šampion!

Wilder vs Fury

1.12.2018 bude v americkém městě andělů sakra horko. Střetnou se zde totiž borci, kteří patří k tomu nejlepšímu, co tato éra boxu nabízí. Lineární šampion Tyson Fury (27-0-0, 19 KO) a aktuální šampion organizace WBC Deontay Wilder (40-0-0, 39 KO).

Oba bijci mají za sebou první londýnskou konferenci a testosteronem zrovna nešetřili. Prvně se ozval již klasicky obrovitý Brit, kterému se ani pramálo nelíbilo, jak jej komentátor konference označil. „Rád bych to opravil. Já nejsem vyzývatel, jak zde padlo, ale jsem lineární šampion. To znamená, že jsem nejlepší z nejlepších. Tohle je střet dvou šampionů, nikoliv střet šampiona a vyzývatele, takže to můžete zkusit uvést znovu.“ – ušklíbl se Fury.

„ Toto je největší zápas naší generace. Souboj dvou neporažených obrů a já jsem připravený bojovat. Jsem připravený mlátit do obličeje tohoto idiota, tak dlouho, dokud to nevzdá. Když se s ním střetnu třicetkrát, tak třicetkrát vyhraji. Dokážu porazit Deontaye Wildera bez problémů.“ – Pokračoval rozjetý „Gipsy King“. To ovšem nenechal bez povšimnutí knockoutér z Alabamy. „ Víte jsem nejlepší v této divizi. Jsem nejhrozivější muž na této planetě. Oba víme, že až dojde k našemu střetu, tak to skončí tvrdým a ničivým knockoutem. Pocítí bolest, kterou ještě nikdy v životě necítil.“ – nastínil svůj pohled šampion WBC.

Na konci konference, ale opět přišla chvíle Furyho. Ten svým klasickým stylem začal hecovat „Bronzového Bombarďáka“. „ Pojďme si trošku zaspárovat a ukaž mi tu svoji ničivou sílu. Prašti mě. Pojď mi předvést tu svoji alabamskou ránu.“ – Načež se oba bijci skutečně postavili a namířili si to před svoje stolečky, kde ještě chvíli Fury provokoval. Což Wilder ocenil tvrdým odstrčením soka. „ I moje manželka má větší páru než ty. Toto odstrčení nebylo nic. Jsi jen slaboch.“ – Kontroval britský chasník. Nezbývá než se jen těšit na další tiskovou konferenci a hlavně na samotný boj.