Fury je v odvetě s Wilderem favoritem a hodlá mu udělit větší lekci, než minule!

Působivé knockouty převedl v tomto roce aktuální král těžké váhy a šampion organizace WBC Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-0-1, 41 KO), ale i přesto není favoritem v plánované odvetě s Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO).

Působivý rok 2019 má za sebou čtyřiatřicetiletý americký knockoutér Deontay Wilder. Nejdříve v polovině května uspal v prvním kole krajana Dominica „Trouble“ Breazeala (20-2-0, 18 KO) a o uplynulém víkendu jednou ranou vyřídil i obávaného kubánského „King Konga“ Luise Ortize (31-2-0, 26 KO). Ovšem i přes skvělé dvě výhry je šampion podle bookmakerů outsiderem v plánovaném odvetném souboji s Tysonem Furym. Což je dost zajímavé, jelikož jednatřicetiletý Brit se naopak v posledním duelu s Otto „All In“ Wallinem (20-1-0, 13 KO) neukázal v nejlepším světle. Každopádně rodák z Manchesteru je favoritem s kurzem 1,8, zatímco na šampiona si můžete vsadit s kurzem 2,25.

Asi na bookmakery nezapůsobil Wilderův knockout a nezapůsobil ani na hvězdného „Gypsy Kinga“, který si samozřejmě tuto chvíli nenechal ujít a už začal rýpat skrze sociální média. „Wilder se v souboji se mnou nemůže spoléhat na jeden náhodný úder. Tentokrát mu připravím ještě větší lekci, než jakou dostal v našem prvním duelu.“ – Napsal na twitter britský obr. Naštěstí se Wilder při víkendovém duelu nezranil a odveta plánovaná na 22.2.2020 v ohrožení není. Dodrží Fury svá slova, nebo bude slavit brutální síla alabamského knockoutéra?