Fury i Whyte prošli antidopingovou kontrolou!

Tyson Fury vs Dillian WhyteJiž za necelý měsíc nás čeká souboj o světový titul WBC v těžké váze Tyson Fury vs Dillian Whyte. Oba boxeři již prošli namátkovými antidopingovými kontrolami!

23.4.2022 – Wembley Stadium, Londýn, UK
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇬🇧 Dillian Whyte

Neporažená britská a světová jednička Tyson FURY (31-0-1, 22 KO) a britská trojka a světová pětka „The Body Snatcher“ Dillian WHYTE (28-2-0, 19 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Organizace WBC úzce spolupracuje s antidopingovou agenturou v rámci programu CBP „Clean Boxing Program“. V programu musí být všichni boxeři z TOP 15 této organizace. Svým podpisem se zavazují pravidelným namátkovým kontrolám.

Boxeři musejí neustále hlásit své polohy a časové úseky, kdy se na nich budou nacházet. Neohlášená namátková kontrola tak může přijít prakticky kdykoliv. Tři absence takovýchto kontrol se automaticky bere jako dopingové provinění.

Tyson Fury

V březnu proběhli tyto kontroly také u šampióna Tysona Furyho a jeho vyzývatele Dilliana Whyta.  2. března byla provedena kontrola u Whyta s výsledkem negativní. Fury se dokonce podrobil už dvěma testům a to 3 a 9. března. Oba testy také vyšli negativním výsledkem.

Tyson Fury


Daniel Dubois slibuje demolice Trevory Bryana! ZDE
Artur Szpilka bude debutovat v MMA! ZDE

Shrnutí galavečeru Oktagon Prime 5! ZDE
Golovkin vs Murata již 9. dubna! ZDE
Vitali a Wladimir Klitscko stojí za Usykem! ZDE
Polák Krzysztof Glowacki se vrací na konci dubna! ZDE
David Dvořák si připsal první porážku v UFC! ZDE
Organizace Oktagon se představí na německé půdě! ZDE
Fury se opět pustil do svého soupeře Dilliana Whyta! ZDE
Dopingový raubíř Jarrel Miller se vrací! ZDE
Canelo vs Bivol a Hrgovič vs Zhang v květnu! ZDE


Přidat na Seznam.cz