Fury hodlá Wildera knockoutovat: Ve druhém kole tě pošlu spát!

Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) během včerejší tiskové konference prozradil, že v odvetě s šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) nebude bojovat z defenzívy, ale půjde po knockoutu.

První a také poslední tisková konference před únorovou odvetou mezi bývalým světovým šampionem a aktuální čtyřkou těžké váhy Tysonem Furym a šampionem WBC Deontayem Wilderem je úspěšně za námi. Kupodivu proběhlo vše v klidu a nebylo ani potřeba oba borce krotit, či uklidňovat. Britský obr pronesl tak nějak to, co se očekávalo. Po změně trenéra nechce nechávat nic náhodě a hodlá se pokusit amerického šampiona poslat do říše snů. „Tentokrát budu bojovat jinak. On si myslí, že se budu vyhýbat přímému střetu, ale já se s ním setkám uprostřed ringu. Silnější usedne na trůn a slabší padne. Mám dvacet knockoutů ze třiceti soubojů a on si moc dobře uvědomuje, že jsem jím v posledním střetu třikrát, nebo čtyřikrát otřásl. Musím být však upřímný, neměl jsem sílu na to, abych jej ukončil. Tentokrát už práci dokončím.“ – Hrozí hvězdný Brit.

Po té se otočil směrem k Wilderovi, aby pronesl: „Deontayi, 22. února se sejdeme uprostřed ringu. Nebudu utíkat, nebudeš mě muset nahánět. Sleduj však pozorně moji pravačku, protože tě ve druhém kole pošlu spát. Dvě kola a budeš na sto procent ležet.“ – Dokončil své povídání Fury, jenž působil hodně sebejistým dojmem. Nejhrozivější knockoutér planety s klidem pronesl svoji hrozbu, ve které si samozřejmě neodpustil rýpance směrem k účinkování svého soka v WWE. „Knockoutuju tě tak, že vyletíš z ringu a vrátíš se k WWE, kde můžeš pokračovat v opravdových bojích.“ – Usmíval se alabamský tvrďák. Čí slova se promění v realitu a kdo nakonec usedne na trůn těžké váhy? To se dozvíme již 22.2.2020, kdy oba bijci změří své síly uprostřed lasvegaského ringu.