Fury: Haye porazil vzpěrače ne boxera!

David Haye vs Mark De MoriPeter Fury trenér a strýc šampióna organizací WBA a WBO Tysona Fury, řekl, že Haye neporazil boxera, ale vzpěrače.

David Haye (27-2-0, 25 KO) 16. ledna knockoutoval v prvním kole Marka De Moriho (30-2-2, 26 KO) a vrátil se tak po dlouholeté pauze vítězně do ringu. Mori má sice velice slušnou bilanci, ale v ringu nepředvedl vůbec nic a tak se jen čekalo na kritiky z týmu Tysona Fury a ta je zde.
Peter Fury pro Sky Sports TV komentoval nedávné vítězství britského boxera v těžké váze David Haye „Neexistují žádné závěry z vítězství Davida Haye, nemůžu posoudit jeho výkon ani formu. Rád bych řekl, že je je ve skvělé formě nebo ne, ale to nejde, on neporazil boxera, ale vzpěrače“. řekl Peter Fury.

Souhlasíte s Peterem Furym nebo si myslíte, že je David ve skvělé formě a vyhrál tak rychle, protože svému soupeři zkrátka nic nedovolil?David Haye vs Mark De Mori David Haye vs Mark De Mori David Haye vs Mark De Mori David Haye vs Mark De Mori David Haye vs Mark De Mori David Haye vs Mark De Mori