Fury: Doufám, že se Wilder zlepšil a uvidíme pořádný boj!

Úřadují šampión těžké váhy Tyson Fury si přeje, aby se Wilder ukázal v lepší formě než v posledních zápasech, aby nešlo opět o jednostrannou bitvu jako v posledním duelu!

Neporažený britský šampión Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) si nic nedělá z videí, které zveřejňuje tým bývalého šampióna Deontaye Wildera (42-1-1, 41 KO), na sociálních sítích, kde láká na nejlepšího Wildera v nejlepší formě apod.

„Nestarám se o tyhle videa a ani je nesleduji. Někteří lidé moc mluví a pak z toho nic není. Jako to všechno bude, to se dozvíme až v den boje, tam se ukáže, kdo je nejlepší boxer na světě. Wilder jen vykřikuje a pak se jen vymlouvá, to už jsme viděli několikrát“. řekl Fury

A dodává „Doufám, že se Wilder zlepšil a uvidíme pořádný boj, protože v posledních zápasech nedostál svých slibů a slov a prostě mírně řečeno zklamal. Připravoval jsem se na velkou válku a nakonec z toho byla jednostranná demolice, Doufám tedy, že pro třetí zápas zvedne laťku výše, aby to nebyla zase jednoznačná záležitost“ Uzavřel šampión WBC

Úřadující šampión Tyson Fury a bývalý mistr světa Deontay Wilder se poprvé utkali v prosinci 2018 a zápas skončil velmi spornou remízou. Fury byl sice dvakrát v počítání, ale většinu zápasu byl lepším v ringu. Loni v únoru se konala odveta. Tyson Fury neponechal nic náhodě a postupně Wildera demoloval, což vyústilo v sedmém kole, kdy Wilderova rohu přilétl ručník a ringový Kenny Bayless zápas ukončil.

Zakončení trilogie se mělo původně konat 24. července, jenže Tyson Fury a sedm členů jeho týmu mělo pozitivní výsledek na covid a zápas musel být odložen. Místo zůstalo stejné, jen datum se posunul  a duel uvidíme 9. října v Las Vegas.