Frazer Clarke si připsal další jasné vítězství!

Frazer Clarke vs Ariel Esteban BracamonteBritský boxer zvládl bez problému také druhý zápas profesionální kariéry a Argentince Ariela Estebana Bracamonteho vyprovodil ve dvou kolech!

„The Eraser“ Frazer Clarke (2-0-0, 2 KO) letos v únoru debutoval mezi profesionály proti krajanovi Jake Darnellovi a byla z toho jednostranná demolice, kterou už v prvním kole ukončil ringový John Latham. Nyní se postavil k druhému duelu kariéry a soupeř neměl sebemenší šanci.

Argentinský boxer Ariel Esteban Bracamonte byl prakticky jen boxovacím pytlem a bylo jen otázkou času, kdy zápas skončí. Nakonec Bracamonte ještě první kolo přežil, ale ve druhém mu Clarke uštědřil tvrdou levačkou na bradu a šel k zemi. Sice ještě vstal, ale ringový opět John Latham zápas ukončil.

Chris Billam-Smith vs Isaac Chamberlain

V hlavním duelu galavečera v britském Dorsetu ovládl Chris Billam-Smith (16-1-0, 11 KO), když ve dvanáctikolové bitvě jasně vybodoval krajana Isaaca Chamberlaina (14-2-0, 8 KO) a obhájil britský titul Commonwealth a Evropský titul EBU v křížové váze.