Frazer Clarke bude po měsíci opět boxovat!

Frazer ClarkeBronzový medailista z posledních olympijských her má před sebou druhý profesionální duel. Do ringu se vrátí v sobotu 26. března na galavečeru v Londýně!

Třicetiletý rodák z malého britského města Burton „The Eraser“ Frazer Clarke (1-0-0, 1 KO) má na svém kontě nespočet amatérských úspěchů mezi nimiž ten největší je bronzová medaile z loňských olympijských her v japonském Tokiu, kde nestačil pouze na Uzbeka Bakhodira Jalolova.

Následně Clarke podepsal profesionální kontrakt s promotérskou skupinou Boxxer vedenou Benem Shalomem. Jeho zápasy bude vysílat díky exkluzivní smlouvě ve Velké Británii sportovní televize Sky Sports jako například v minulosti duely Anthony Joshuy.

Frazer Clarke vs Jake Darnell

19. února se postavil ke svému debutu mezi profesionály proti krajanovi Jake Darnellovi a byla z toho jednostranná demolice, kterou už v prvním kole ukončil ringový John Latham. Aktuálně se po prvním vítězství zařadil na 45. místo britského žebříčku a 786. místo ve světě.

Samozřejmě se očekává, že každým dalším duelem bude strmě stoupat vzhůru. K dalšímu duelu se postaví poslední březnovou sobotu na stadionu Wembley v Londýně. Soupeř by měl být oznámen během několika mála dní.


Frazer Clarke

Strandzha Cup (Mezinárodní pohár v Bulharsku)
2014 Sofie 🥇
2016 Sofie 🥉

Great Britain Championships (Anglie, Wales a Skotsko)
2015 Rotherham 🥇

European Union Championships  (Mistrovství Evropské Unie)
2014 Sofie 🥇
2018 Valladolid 🥇

European Championships (Mistrovství Evropy)
2017 Charkov 🥈

English National Championships (Mistrovství Anglie)
2012 Londýn 🥈
2014 Liverpool 🥈
2015 Liverpool 🥇

Commonwealth Games (Mezinárodní turnaj britského impéria)
2018 Queensland 🥇

Olympic Games (Olympijské hry)
2020 Tokio 🥉

Frazer Clarke