Franklin po vítězství nad Šourem chce souboj s Adamem Kownackim!

V sobotu v noci si Jermaine „989 Assassin“ Franklin (20-0-0, 13 KO) připsal další cenné vítězství nad český válečníkem Pavlem „Pablo“ Šourem (11-2-0, 6 KO) a zatoužil po mnohem větší výzvě, kterou představuje polský bojovník Adam „Baby Face“ Kownacki (20-0-0, 15 KO).

Pětadvacetiletý americký talent Jermaine Franklin si o uplynulém víkendu připsal další cenné vítězství nad českým válečníkem Pavlem Šourem a zatoužil po dalším souboji, tentokrát s hodně velkým jménem těžké váhy, Adamem Kownackim. Třicetiletého Poláka, který okupuje desátou příčku nejtěžší váhové kategorie vyzýval rodák z Michiganu již v dubnu po souboji s Rydellem Bookerem.

„Kownacki je silný borec, jde neustále vpřed a naše styly do sebe perfektně zapadají. Oba se jdeme rádi pobít do otevřené bitky, takže by to byl skvělý boj. Podle mě mám na to, abych Adama dokázal porazit.“ – Hlásal Franklin v polovině dubna před zaplněnou Boardwalk Hall v Atlantic City a nyní se po vítězném duelu se Šourem opět připomněl. „Jak už jsem jednou říkal, souboj s Adamem Kownackim opravdu chci, ale musím být trpělivý a věřit mému týmu, že mi ten souboj domluví.“ – Je tak docela možné, že na přelomu ledna a února příštího roku se tohoto střetu dočkáme, jelikož právě toto by měl být termín návratu polského knockoutéra do ringu.