Franklin bude pravděpodobným soupeřem Whyta!

Lucas Browne vs Dillian WhyteBritský tvrďák Dillian Whyte potvrdil, že nejpravděpodobnějším soupeřem mu bude Jermaine Franklin. Výzvám od Charlese Martina se jen směje!

Třiatřicetiletý britský boxer „The Body Snatcher“ Dillian Whyte (28-2-0, 19 KO) se připravuje na svůj další zápas, který by se měl konat na konci léta nebo v září na galavečeru ve Spojených státech. Soupeř zatím nebyl oficiálně oznámen, ale Brit potvrzuje, že nejpravděpodobnějším rivalem bude Američan Jermaine Franklin. Zároveň se vysmál výzvám od bývalého světového šampióna Charlese Martina.

Charles Martin v minulých dnech řekl, že by chtěl ve Spojených státech přivítat v ringu právě Whyta s tím, že je to snadný soupeř a že ho určitě promotér Eddie Hearn do souboje s ním nepustí. Podle jeho slov si oba uvědomují, že by opět prohrál a to si nemůžou dovolit.

„Myslím si, že opravdový princ Charles by „prince“ Martina Charlese porazil“ řekl v nadsázce britský boxer. Není to ten typ boxera, abych se zamýšlel nad tím, že mě vyzval a já o tom uvažoval. On je dávno mimo a je zoufalý z nedostatku peněz a já nevidím jediný důvod, proč bych mu měl dát možnost si vydělat peníze. Já chci skutečné boxery“ uzavřel Whyte téma k případnému boji s Charlesem.

„Existuje mnoho kandidátů, se kterými bych se rád v ringu střetl. Dlouho jsem uháněl Wildera, ale nic z toho nebylo, Chtěl jsem Furyho, Ruize nebo Ortize, ale vše nedopadlo, neměli zájem nebo měli již jiné plány. Nejvážnějším adeptem je Jermaine Franklin. Je neporažený, má chuť boxovat a je to tvrdý a chytrý boxer“. řekl Whyte

Neporažený „989 Assassin“ Jermaine Franklin (20-0-0, 13 KO) naposledy boxoval v říjnu 2019, kdy v tvrdé bitvě na domácím galavečeru v Michiganu vybodoval Pavla Šoura. Od té doby v ringu nestál. Dillian Whyte boxoval naposledy letos v březnu, kdy v odvetě ukončil ve čtvrtém kole ruského bijce Alexandera Povetkina, který následně ukončil profesionální kariéru.