Frank Warren: Vítěz souboje Dubois-Gorman by porazil Joshuu!

Již tento víkend změří v O2 Aréně své síly dvě britské naděje těžké váhy. Teprve jednadvacetiletý Daniel „Dynamite“ Dubois (11-0-0, 10 KO) zkříží své rukavice s o dva roky starším Nathanem Gromanem (16-0-0, 11 KO).

Oba mladí bojovníci patří pod promotérská křídla Franka Warrena a oba mají jen ty nejvyšší cíle. Daniel Dubois již patří mezi největší britské naděje těžké váhy a podle mnohých je předurčen k velkým soubojům. Nathan Gorman je zatím méně výraznou postavou těžké váhy, ovšem již nyní mu patří 44. místo ve světovém žebříčku a případný skalp sobotního soka by jej mohl posunout k opravdu hodně lukrativním soubojům. Tento souboj nebude jen duelem o nejlepší talent Velké Británie, ale bude to hlavně souboj o budoucnost a prestiž.

To potvrzují i slova jejich promotéra Franka Warrena, který je skálopevně přesvědčen o tom, že vítěz duelu by si poradil i s bývalým králem těžké váhy, Anthonym Joshou. „Opravdu si myslím, že by vítěz tohoto souboje porazil Joshuu. Viděli jsme, jak velké problémy mu dělají malý muži, kteří mají rychlé paže a takový je přesně Nathan Gorman. Dubois ho již v osmnácti letech šeredně zbil s velkými tréninkovými rukavicemi v kempu. Jsou to dva výjimeční a nadaní mladíci. Oba mají touhu vyhrát a dosáhnout velkých věcí.“ – Ukončil své povídání Warren. Nám fanouškům tak nezbývá nic jiného, než se na jejich sobotní střet maximálně těšit.