Frank Warren: Trilogie mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem se zřejmě posune!

Frank Warren, který společně se stájí Top Rank Boxing, zastupuje aktuálního šampiona WBC Tysona „Gypsy King“ Furyho (30-0-1, 21 KO) promluvil o plánované trilogii svého svěřence s bývalým šampionem Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-1-1, 41 KO).

O tomto víkendu to bude přesně měsíc, kdy se Tyson Fury střetl v odvetě s Deontayem Wilderem. Britský obr v sedmi kolech totálně zdemoloval nejhrozivějšího knockoutéra těžké váhy a vytrhl mu ze spárů titul WBC. Čtyřiatřicetiletý rodák z Tuscaloosy se však rozhodně nechce smířit s první porážkou ve své profesionální kariéře a okamžitě aktivoval doložku o trilogii. Ta se původně plánovala na červenec, ale s ohledem na situaci ve světě a pandemii koronaviru se i tento souboj dvou titánů zřejmě posune na pozdější termín. To ostatně potvrdil i zástupce hvězdného „Gypsy Kinga“ Frank Warren.

„Jak všichni víme, tak Deontay Wilder okamžitě aktivoval doložku o trilogii s Tysonem Furym. V tuto chvíli se však absolutně neřeší podmínky pro souboj, protože řešíme jiné záležitosti. Pandemie koronaviru ruší jeden souboj za druhým. Pokud tomu tak bude i nadále, tak se zřejmě posune i tento souboj. Věřím, že se situace za pár týdnů uklidní a my budeme moci začít pracovat na třetím setkání těchto obrů. V této chvíli je však vše v rukou vlády a vědců. My to musíme respektovat a podpořit všechna opatření. Každopádně rozhodně chceme, aby na konci roku došlo na sjednocující souboj Tysona Furyho a Anthonyho Joshuy. Uděláme vše, co bude v našich silách.“ – Přiznal britský promotér.