Frank Warren popřel Joshuovi slova o tom, že jednal s Wilderem o sjednocujícím souboji!

Zástupce britského obra Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO), Frank Warren, popřel zvěsti o tom, že by šampion WBA, WBO, IBF a IBO Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) jednal o sjednocujícím souboji s šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO).

V úterý se aktuální král těžké váhy a šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO Anthony Joshua rozpovídal o tom, že mluvil s šampionem WBC Deontayem Wilderem o sjednocujícím souboji. Rodák z Watfordu dokonce naznačil, že pokud vyhraje čtyřiatřicetiletý Američan, pak by se oba mohli střetnout na konci roku. „Už jsme se několikrát společně potkali a několikrát o tom jednali. Potenciál uskutečnit náš sjednocující souboj je obrovský. Každý by si přál Wilderovo vítězství v souboji s Furym, protože každý by pak chtěl vidět souboj se mnou. Deontay má ničivou pravačku a já mám ničivou levačku, což by byla skvělá kombinace. Slyšel jsem sice, že plánují s Furym trilogii, ale věřím, že by jsme se do konce roku mohli domluvit. Možná, že by se Wilder dokázal nějak vykoupit ze smlouvy a místo trilogie by zvolil sjednocující duel.“ – Prohlásil třicetiletá britská hvězda.

Jenže Frank Warren tyto zvěsti popřel. Zástupce Tysona Furyho totiž mluvil s manažerem Deontaye Wildera, Shellym Finkelem a ten také o žádných jednáních neví. „Mluvil jsem o tom s Shellym Finkelem a ten všechno popřel. Ve smlouvě je jasně stanovená klauzule o odvetě a poražený ji může po souboji využít. Všechno to záleží na tom, jestli ji bude chtít poražený využít a ne na tom, co říká Joshua, nebo Eddie Hearn.“ – Rozpovídal se zástupce britského obra a následně dodal. „Hodně mě zaráží, že v tomto ohledu každý spekuluje, jestli se Joshua utká s Wilderem, ale nikoho už nenapadne, že jej Tyson dokáže v odvetě porazit.“ – Dokončil své povídání Warren.