Frank Warren o sjednocujícím souboji mezi Anthonym Joshuou a Tysonem Furym!

Jeden ze zástupců šampiona WBC Tysona „The Gypsy King“ Furyho (30-0-1, 21 KO), Frank Warren, se rozpovídal o fámách ohledně sjednocujícího souboje s šampionem WBA, WBO, IBF a IBO Anthonym „AJ“ Joshuou (23-1-0, 21 KO).

Včera přispěchal šéf stáje Top Rank Boxing Bob Arum, aby vyvrátil kolující fámy ohledně sjednocujícího souboje mezi Tysonem Furym a Anthonym Joshuou. Nyní se k němu přidal i druhý zástupce šampiona WBC Frank Warren. „Dostali jsme nabídky z několika zemí na sjednocující duel mezi Tysonem Furym a Anthonym Joshuou a dokonce jsme podepsali dohodu o zachování důvěrnosti s jednou z těchto zemí. Více o tom však nemohu říci. Jde jen o to, že tato země v případě pořádání této epické bitvy má exkluzivní přednostní právo. Podepsala to formace MTK Global, Top Rank i Matchroom Boxing.“ – Rozpovídal se britský promotér.

„Ovšem žádná jednání neprobíhají. Pouze máme nabídku z jedné země, kterou zvažujeme, ale nejde o nic konkrétního a ani domluveného. Pokud by se něco takového stalo a opravdu by jsme jednali o sjednocujícím boji, pak by musel každý souhlasit. Každá strana, jenž je do toho zapojena, by musela souhlasit s podmínkami, ale nic takového se neděje. Zástupce Deontaye Wildera, Shelly Finkel, je náš dobrý přítel. Jsem s ním v kontaktu skoro každý den a jednáme. Nenabízeli jsme Wilderovi žádnou finanční kompenzaci za to, že by se vzdal třetího souboje s Furym. Jednáme o tom, kdy a kde se trilogie uskuteční. Takže vás mohu ujistit, že neexistují žádná tajná jednání. Pokud by k něčemu takovému došlo, tak by museli všichni souhlasit, včetně zúčastněných boxerů.“ – Zamítl spekulace vedoucí stáje Queensberry Promotions.