Frank Warren: Fury porazí Joshuu stejným způsobem, jakým porazil Wildera!

Promotér aktuálního krále těžké váhy Tysona „The Gypsy King“ Furyho (30-0-1, 21 KO), Frank Warren, je přesvědčený, že jeho svěřenec zničí šampiona WBA, WBO, IBF a IBO Anthonyho „AJ“ Joshuu (23-1-0, 21 KO) stejně, jako zničil bývalého šampiona Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-1-1, 41 KO).

Když aktuální král těžké váhy a šampion WBC Tyson Fury zničil v sedmi kolech bývalého šampiona Deontaye Wildera, tak se okamžitě začalo mluvit o velkém britském derby s majitelem pásů WBA, WBO, IBF a IBO Anthonym Joshuou. Vždyť tento duel je přesně to, co chtějí fanoušci po celém světě. Z bitvy dvou britských obrů by totiž vzešel nesporný král těžké váhy, který by absolutně ovládl svoji divizi. Jenže na takový duel si budeme muset ještě chvíli počkat. Jednatřicetiletý rodák z Manchesteru musí dodržet smluvní podmínky a potřetí se střetnout s o tři roky starším alabamským knockoutérem. Naopak třicetiletý rodák z Watfordu musí nastoupit k povinné obhajobě s bulharským veteránem Kubratem „The Cobra“ Pulevem (28-1-0, 14 KO).

Frank Warren je však pevně přesvědčený, že případný sjednocující duel s Anthonym Joshuou ovládne jeho svěřenec celkem hladce. „Tyson udělá Joshuovi přesně to, co udělal Wilderovi. Naprosto jej zničí. Víte, mnoho lidí zapomíná na to, že Tyson má extrémně odolnou bradu. Navíc disponuje obrovským ringovým IQ, extrémní rychlostí a skvělou prací nohou. Má obrovské srdce šampiona. Ostatně o tom jsme se mohli přesvědčit v jeho prvním střetu s Wilderem, kdy po brutálním úderu ve dvanáctém kole vstal, jako by se nic nedělo. Naopak Joshua dostal hrozivý výprask od Ruize. Odvetu vyhrál jen proto, protože Ruiz přišel tlustý a absolutně mimo formu, jelikož netrénoval. Všechna čest, že Anthony změnil styl a vyhrál, ale takový výkon rozhodně nebude stačit na Tysona Furyho.“ – Myslí si britský promotér.