Frank Warren: Deontay Wilder by se na ten souboj měl znovu podívat! Tyson Fury jej zničil!

Promotéra aktuálního krále těžké váhy Tysona „The Gypsy King“ Furyho (30-0-1, 21 KO), Franka Warrena, hodně rozhněvala slova bývalého šampiona Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-1-1, 41 KO).

„Nemyslím si, že je Fury šampionem. Není šampionem, protože máme před sebou ještě jeden duel. On moc dobře ví, že jsem v tom souboji nebyl ve své kůži. Nebyl jsem to já. Nebyl to skutečný Deontay Wilder. Nebyl jsem zcela v pořádku. Všechno na světě má svoje místo i čas. Brzy odhalím mnoho věcí, které situaci vysvětlí.“ – Prohlásil před pár dny alabamský knockoutér na konto odvety s britským obrem. Jeho slova však rozhněvala hned několik odborníků, boxerů, ale i zástupce aktuálního krále a šampiona WBC těžké váhy Franka Warrena.


„Wilder by si měl sednout k televizi a pustit si ten souboj ještě jednou. Pak by viděl, že je Fury skutečným šampionem a byl by konec příběhu.“ – Začal své povídání pro Express Sport britský promotér. „Samozřejmě, každý když prohraje, tak hledá výmluvy. Nebyl to on? Necítíl se ve své kůži? Omyl! Tyson ho vzal do školy. Nešel tam Wildera jen vybodovat, on tam šel a zničil ho. Zbil jej v každém kole. Pro mě, jakožto promotéra, to byl jeden z nejvýznamnějších soubojů, na kterém jsem se kdy podílel. Byl to obrovský úspěch pro britský box. Tyson Fury je jedním z historicky nejlepších bojovníků, protože porazil dva dominantní šampiony na jejich půdě. Nejprve sesadil Klitschka v Německu a nyní zničil Wildera v Americe.“ – Pyšnil se úspěchem svého svěřence Warren.