Frank Warren chce rozdělení 50 na 50 v zápase Fury vs. Joshua!

Promotér britského obra Tysona Fury (27-0-1, 19 KO), Frank Warren popřel jakékoliv zvěsti o tom, že by jednal se stranou Anthony Joshuy, potažmo s Eddie Hearnem. Podle novinářů, zástupce šampiona WBA, WBO, IBF a IBO, nabídl rozdělení odměny 60 ku 40 ve prospěch šampióna.

Datum 13.4.2019 se nezadržitelně blíží a Eddie Hearn má opravdu napilno, aby zajistil svému svěřenci soupeře na stanovené datum. V týdnu přispěchal s vyhlášením, že kdokoliv, kdo chce bojovat s šampionem, tak má deset dní na to, aby podepsal smlouvu. Speciálně apeloval na trojici Denontay Wilder (40-0-1, 39 KO), Dillian Whyte (25-1-0, 18 KO) a Tyson Fury. Kupodivu z toho absolutně vynechal amerického drobečka Jarrella Millera.

„Nebyla nám poslána žádná nabídka na souboj s Anthonym Joshuou. Hearn poslal něco Tysonovi na e-mail, ale spíš než nabídka to byl výsměch. Určitě to nebylo žádné dělení 60-40, ale totální výsměch naší straně. Ani jsme na to nic neodpovídali, protože to byla opravdu hrozná a tragická nabídka. Stojíme si pevně za tím, že chceme rozdělení 50-50.“ – Vysvětlil celou situaci promotér lineárního šampiona Tysona Furyho.