Frank Sanchez naprosto ovládl duel s Joeym Dawejkem! Alfonso padl s Negronem v prvním kole!

Frank Sanchez (15-0-0, 11 KO) nedal žádnou šanci Joeymu „Tank“ Dawejkovi (20-8-4, 11 KO) a snadno jej vybodoval v deseti kolech. Šok však zažil jeho krajan Robert Alfonso (19-1-1, 9 KO), který padl již v prvním kole s Carlosem Negronem (21-3-0, 17 KO).

Duely obrů v brooklynské Barclays Center museli prostě bavit každého fanouška těžké váhy. Diváci byly svědky dvou šokujících výsledků, jedné brutální demolice a i ladného bodového vítězství. Vycházející kubánská hvězda a možná také nástupce Luise Ortize, Frank Sanchez, nedal v deseti kolech žádnou šanci americkému „Tanku“ Joeymu Dawejkovi, kterého snadno vybodoval v deseti kolech. Sedmadvacetiletý rodák z Guantanama převyšoval svého devětadvacetiletého soka z Filadelfie ve všech aspektech boje. Dobře využíval svoji výšku i rychlost a menší Američan se zkrátka nedostal k ničemu.

V desátém kole sice zkusil pár výpadů, jelikož věděl, že ztrácí na bodech, ale marně. „Kubánský Blesk“ si všechno pohlídal a pohodlně si dokráčel k bodovému verdiktu 2x 100-90 a 98-92. Nad hlavu tak mohl zvednout pás WBC Continental Americas a posunul se na skvělou jednatřicátou příčku světového žebříčku. Šok však zažil jeho třiatřicetiletý krajan Robert Alfonso, který v bitvě dvou karibských válečníků, senzačně padl se stejně starým portorickým válečníkem Carlosem Negronem již v prvním kole. Sparingpartner Roberta Heleniuse i Deontaye Wildera tak zažil první profesionální porážku kariéry.