Fotogalerie a záznam v HD včerejší bitvy mezi Pavlem Šourem a Hughiem Furym!

Česká jednička těžké váhy Pavel „Pablo“ Šour (11-3-0, 6 KO) bohužel včera padl ve třech kolech s britským mladíkem Hughiem Lewisem Furym (24-3-0, 14 KO). Jak duel okomentoval padlý český válečník?

Bohužel manchesterská mise se Pavlu Šourovi úplně nepodařila a se světovou dvaadvacítkou těžké váhy Hughiem Furym padl ve třetím kole. „Tak pár slov k včerejšímu zápasu. Měl jsem životní příležitost – dostat se do velikého boxu. Možnost boxovat na galavečeru stáje Matchroom (nejprestižnější stáj na světě), ukázat dobrý výkon a dostat další a další dobře ohodnocené zápasy v zahraničí. Takovou šanci člověk dostane jen 1x za život.“ – Rozpovídal se skrze facebookový profil sedmatřicetiletý plzeňský „Pablo“.

„Velikost tohoto okamžiku jsem ve své hlavě bohužel nezkonfrontoval. Celou dobu jsem se cítil skvěle, na zápas jsem se těšil a byl jsem dobře připravený. Vše se obrátilo nástupem do ringu. Nohy se mi proměnily ve 2 borovice a během vteřiny jsem se transformoval na začátečníka v ringu, který nevěděl co má dělat. Nepohyboval jsem se, byl jsem lehkým cílem a dostal několik přesných úderů. Mohl jsem sice pokračovat dále, ale trenér viděl, že jsem v ringu marný a z obav o mé zdraví raději zápas ukončil. Když zdraví dovolí, mám před sebou ještě cca 2 a půl roku aktivního boxu. Tak mi držte palce a já se ještě pokusím ze sebe něco vyždímat! Děkuji za to, že jste to dočetli až sem. Děkuji za úžasnou podporu a Vaše zpětné vazby! Jste skvělí a moc si toho vážím!“ – Pavlovi určitě držíme palce a věříme, že další bitva již dopadne vítězně pro české barvy.