Forrest: Miller by mě dostat doživotní zákaz!

Americký boxer Jerry Forrest, který se měl za dva dny utkat s dopujícím Jarrellem Millerem, má jasno. Millera by už do ringu nepustil!

Měl to být velký návrat Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO) poté, co loni před zápasem s Joshuou dopoval. Jenže Miller se neponaučil, spoléhal na to, že před zápase kde nepůjde o titul nebude kontrolován.

Opak se stal skutečností a Miller čelí obrovské kritice od fanoušků, boxerů tak i promotérů. Nyní se k celé záležitosti vyjádřil i jeho soupeř Jerry Forrest (26-3-0, 20 KO).

„Myslím, že dostane velký distanc a dokonce si myslím, že to bude definitivní pro jeho kariéru  je to správně. Když dopoval Lance Armstrong, tak ten bojoval akorát se svým kolem, když pominu samozřejmě jeho rakovinu. Ale my bojujeme v ringu, bijeme se do hlavy. Pokud by někdo po úderu zemřel a následně by se ukázalo, že boxer měl v sobě látky na sílu a tvorbu svalů, tak to není jen nebezpečné, ale pokus o vraždu. Takovým lidem by už neměl být povoln tento sport. Miller očividně dopuje celou kariéru, kdo by s ním chtěl boxovat. Je to nebezpečné a nikdy by už neměl boxovat“. řekl velmi jasně Forrest.

Millera nakonec nahradí rodák z Kamerunu žijící v americkém Hendersonu v Nevadě a boxujícím pod francouzským pasem, devětatřicetiletý Carlos Takam (38-5-1, 28 KO). Ten stál naposledy v ringu letos v únor, kdy jasně vybodoval Brazilce Fabia Maldonada. Zápas nás čeká již za dva dny!