Foreman: McGregor může Pacquiaa porazit!

UFC 205Legendární šampión těžké váhy si myslí, že by hvězdný fighter UFC mohl v boxerském duelu zdolat filipínskou hvězdu Manny Pacquiaa!

„Raději bych viděl McGregora už jen v boxerských duelech. Myslím si, že pokud dojde na zápas s Pacquiaem, může ho opravdu porazit. McGregor už se přizpůsobil boxu a v MMA už bude jen ztrácet a nebude tak úspěšný. Pacquiao je legenda a skvělý boxer, ale také mu je 42 let a McGregor ho může porazit“. řekl legendární Američan George Foreman.

Vše již bylo naplánováno a narýsováno jednoduše. Irský zápasník Conor McGregor na UFC 257 porazí v odvetě Američana Dustina Poiriera a začne se připravovat na souboj s legendou Mannym Pacquiaem.

Jenže přišel šok a Poirier zdemoloval favorita ve druhém kole a udělal tím irskému fighterovi čáru přes rozpočet. Z důvodu prohry přišel McGregor o souboj s Pacquiaem a také o obrovské peníze. Poté co podlehl Dustinovi Poirierovi začal tým filipínského boxera vyjednávat o zápase s Ryanem Garciou, ale dohoda zatím nepadla a naděje na zápas tak stále žije.