Floyd Myaweather vs Logan Paul!

Legendární americký boxer potvrdil další exhibiční souboj. 20. února se utká s youtuberem Loganem Paulem!

Bývalý neporažený šampión “Money Pretty Boy” Floyd Mayweather (50-0-0, 27 KO) se vrátí v exhibičním boji. Zatím nebylo oznámeno místo konání ani váhová kategorie, pouze jméno soupeře.

Americký boxer vystoupil 31.12.2018 na galavečeru Rizin 14, kde se utkal s domácím kickboxerem Tenshinem Nasukawou v exhibičním boxerském zápase. Šlo o velké divadlo, které Mayweather ukončil již v prvním kole.

Mayweather ukonči profesionální kariéru v roce 2015, kdy jasně vybodoval krajana Andre Berta a obhájil tituly ve velterové váze. V roce 2017 se k boxu vrátil v megazápasu s dvojnásobným šampiónem Conorem McGregorem. Jednoznačnou záležitost ukončil v desátém kole a po zápase hvězdu MMA velmi chválil za to jak se dokázal na zápas připravit.

Logan Paul je známý youtuber, kterého na tomto portálu sleduje neskutečných 22,6 miliónů uživatelů. Paul není v boxu žádným nováčkem, má za sebou jeden prohraný oficiální zápas tak i výhru v exhibici. Tento zápas bude úplně něco jiného něž s Japoncem, ten boxovat nechtěl, ale Paul boxovat bude, ale stále půjde o exhibici.