Floyd Mayweather vs Tenshin Nasukawa!

Legendární neporažený americký boxer Floyd Mayweather jr má před sebou další zápas. 31. prosince se v Japonsku na galavečeru Rizin 14 utká s neporaženým fighterem Tenshinem Nasukawou. Za zápas by měl inkasovat 88 miliónů dolarů!

31.12.2018 – Saitama, Japonsko
Galavečer Rizin 14
Floyd Mayweather vs Tenshin Nasukawa

Floyd Mayweather (50-0-0, 27 KO) stál naposledy v ringu loni 26. srpna, kdy v deseti kolech zdemoloval MMA hvězdu Connora McGregora. Nyní se utká s neporaženým japonským fighterem Tenshinem Nasukawou.

Ten má na svém kontě 27 kickboxerských duelů a všechny dokázal ovládnout. V MMA se do klece postavil celkem čtyřikrát a všechny své soupeře jasně porazil. Takže suma sumárum 31 výher a žádná porážka.

Zdali se bude zápas konat v boxu nebo MMA není úplně jistá, ale dá se soudit, že se bude konat v klasickém boxu, neboť japonský fighter je již zaregistrovaný na portálu Boxrec.

„Vždycky jsem chtěl zkusit něco nového, předvést své umění i mimo USA a zažít mimořádný souboj. A chci nabídnout lidem to, co chtějí. Krev, pot a slzy,“ řekl v Tokiu Mayweather

„Dosud ho nikdo neporazil a já bych chtěl být tím, kdo se takto zapíše do historie. Nikdo není neporazitelný a já se chci zapsat do historie“ řekl Nasukawa