Floyd Mayweather: Přestaňte mě laskavě srovnávat s McGregorem!

Maweather vs McGregorHvězdný Američan Floyd „Money“ Mayweather (49-0-0, 26 KO) si po nedělním triumfu výřečného Ira Conora McGregora zřejmě moc neodpočine. Pokud někdo srovnával tyto dva borce a přál si jejich duel již před víkendem, tak po víkendu to chce vidět každý! Mayweather vzkazuje: „Neporovnávejte slona s mravencem“

O víkendu se totiž konala UFC poprvé v historii v Madison Square Garden. Tedy v New Yorku, kde až do minulého roku bylo MMA jako sport úplně zakázáno. Obrovská akce s číslem 205 přilákala hordy fanoušků a hlavně těch irských. Proč irských? V hlavním zápase večera se totiž představil jistý „The Notourious“ Conor McGregor, který měl v držení titul v pérové váze. Proti němu se postavil Eddie Alvarez, jakožto šampion váhy lehké. Alvarez se v oktagonu moc neohřál a McGregor jej zlikvidoval v druhém kole a stal se tak, jako první borec UFC, šampionem dvou váhových kategorii.

Floyd Mayweather vs Andre Berto

Ir dostal opět vodu na svůj mlýn a tak se vesele pustil do svých velkohubých vyhlášení. Napřed se etabloval jako Muhammad Ali MMA. Později se zase viděl jako Floyd Mayweather MMA. To však nenechalo v klidu americkou boxerskou legendu.

Floyd Mayweather Jr.

„Nevím o tom, že by Conor McGregor byl neporaženým borcem. Nevím o tom, že by Conor McGregor fungoval v MMA dvacet dlouhých let a držel v rukou ty největší tituly nejrůznějších váhových kategorii. To slyším poměrně novou informaci, že se Conor cítí jako Floyd Mayweather MMA. On snad vydělal 30 0 milionů dolarů za jednu noc? Nebo snad 100 či 75 milionů dolarů? V pohodě, ať si říká co chce, ale není to pravda. Pokud mě někdo srovná s McGregorem je to totální nerespektování mé osoby. Je to jakoby jste porovnávali slona a mravence. Ten slon ani toho mravence nevidí, jak je oproti mravenci velký. Takže prosím, nesrovnávejte mě s McGregorem!“ – tvrdě se obořil Mayweather jr.

Floyd mayweather vs Manny Pacquiao