Floyd Mayweather: Na souboj s McGregorem jsem vůbec netrénoval!

Americká legenda světa šestnácti provazů Floyd „Money“ Mayweather (50-0-0, 27 KO) se přiznal, že na souboj s irským bouřlivákem Conorem „The Notorious“ McGregorem vůbec netrénoval.

Pro hvězdného Američana byl souboj s irskou hvězdou UFC posledním v rámci profesionální kariéry. Mayweather vydělal balík peněz, zaokrouhlil svůj rekord na fenomenálních a historickým 50-0 a fanoušci dostali přesně to, co chtěli. Co na tom, že odborná veřejnost profesionálního boxu se bouřila. Každý, kdo boxu trochu rozumí věděl, že pro šampiona pěti váhových kategorií to bude tréninkový zápas, u kterého nebude muset ani zdaleka předvést svoje maximum. To ostatně s odstupem času potvrdil i on sám.

„Pravda je taková, že jsem se na ten duel ani pořádně nepřipravoval. Jediné, co jsem dělal, byly kliky a sklapovačky. Občas jsem si taky zaboxoval do pytle, ale to bylo naprosto vše. Ten souboj jsem do jisté míry bral vážně, ale hlavně jsem si chtěl užít a pobavit lidi. Navíc jsem Floyd Mayweather. Nemusím studovat své soupeře, protože to oni musí studovat mě.“ – Prohlásil sebevědomě jeden z nejlepších boxerů historie. Každopádně McGregor by chtěl s Floydem odvetu, ovšem zůstává otázkou, jestli to má vůbec nějakou cenu po tomto vyhlášení.