Floyd Mayweather: Aktuálně pracujeme na odvetě s Pacquiaem v Tokiu!

Floyd „Money“ Mayweather (50-0-0, 27 KO) oznámil prostřednictvím sociálních sítí, že se aktuálně nachází v Japonsku, kde intenzivně jedná o druhém souboji s filipínskou legendou Mannym „Pac Man“ Pacquiaem (62-7-2, 39 KO).

To, co si přejí všichni fanoušci profesionálního boxu, by se mohlo stát skutečností. Jeden z nejlepších boxerů všech dob, Floyd Mayweather, se aktuálně nachází v Japonsku, kde intenzivně vyjednává odvetu se svým filipínským rivalem a další legendou světa šestnácti provazů, Mannym Pacquiaem. Ovšem nepůjde o ostrý duel, ale o exhibici, tak jako v posledním souboji hvězdného Američana, který loni na silvestra zdolal japonskou hvězdičku Tenshina Nasukawu.

„Aktuálně pracuji na odvetě s Mannym Pacquiaem. Naše exhibiční odveta by se mohla uskutečnit právě v Tokiu, kde hodlám brzy propagovat svoji novou značku.“ – Prohlásil dvaačtyřicetiletý Američan. Odvetný souboj mezi ním a čtyřicetiletým Filipíncem se v médiích objevuje hodně často a tak je otázkou, jestli na souboj skutečně dojde. Navíc „Pac Man“ je aktuálním šampionem WBA super welterové váhy a možná jej zajímají spíše ty skutečné souboje, než nějaké exhibiční utkání. Každopádně nepodceňujme sílu peněz a snad brzy budeme vědět více informací.