First Lady má před sebou další obhajobu pěti světových titulů!

Cecilia Braekhus vs Inna SagaydakovskayaKrálovna ženského boxu, neporažená Cecilia Braekhus má před sebou obhajobu pásů WBA, WBO, WBC, IBF a IBO. Do cesty se ji na galavečeru World Boxing Super Series postaví ruská jednička Inna Sagaydakovskaya!

21.7.2018 – Olympijský stadion Moskva
Velterová váha

Cecilia Braekhus vs Inna Sagaydakovskaya
Neporažená norská a světová jednička „First Lady“ Cecilia BRAEKHUS (33-0-0, 9 KO) a neporažená ruská jednička a světová čtyřka „Ice Queen“ Inna SAGAYDAKOVSKAYA (7-0-0, 3 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBO, WBC, IBF a IBO!

Cecilia Braekhus vs Inna Sagaydakovskaya

Absolutní šampiónka velterové váhy a jedna z největších hvězd profesionálního ringu Cecilia Braekhus má před sebou další obhajobu všech světových prestižních pásů.

V ringu stála naposledy před dvěma měsíci, kdy v ostře sledovaném duelu s Američankou Kali Reis opět jasně dominovala a svou soupeřku v deseti kolech vybodovala 97:92 a 2x 96:93.

Cecilia Breakhus vs Klara Svensson

Nyní ji čeká další obhajoba a do cesty se ji postaví 33letá ruská boxerka Inna Sagaydakovskaya. Ta si loni připsala dvě důležité výhry, když 29. září dokázala ve Španělsku jasně vybodovat Švédku Marii Lindberg a získat tak stříbrný pás organizace WBC.

Následně v prosinci v Kazachstánu technickým knockoutem ve druhém kole vyprovodila německou jedničku Jennifer Retzke. Nyní ji tak čeká jednoznačně nejtěžší zápas profesionální kariéry.

V tomto zápase je jasnou favoritkou rodačka z Kolumbie reprezentující Norsko, Cecilia Braekhus.
Hlavním zápasem večera bude samozřejmě finálový sjednocující duel v křížové váza Oleksandr Usyk vs Murat Gassiev!