Filip Hrgovič se střetne 25.5.2019 s Gregory Corbinem!

Bronzový medailista z olympijských her v Riu a aktuální světová třináctka těžké váhy, Filip Hrgovič (7-0-0, 5 KO), se střetne na galavečeru v Oxon Hill s osmatřicetiletým Američanem, Gregory Corbinem (15-1-0, 9 KO).

Pro šestadvacetiletou chorvatskou hvězdu půjde o první duel na americké půdě, když se představí na galavečeru, kde hlavní chod obstará Oleksandr Usyk s Carlosem Takamem. Hrgovič se tak vrátí do akce po šesti měsících. Naposledy zdolal, pohodlně na body, loni v prosinci amerického veterána Kevina Johnsona. Nyní je připravený se představit i americkému publiku. „Jsem rád, že stáj Team Sauerland spojila síly s DAZN a Matchroom Boxing, což mi umožní bojovat v Americe. Věřím, že DAZN je budoucnost boxu a jsem si jistý, že dá fanouškům ty největší bitvy těžké váhy v historii.“ – Rozpovídal se pro média obrovitý rodák ze Záhřebu.

„Těším se na svůj americký debut. Jsem opravdu nadšený, že mohu vystoupit v zámoří, protože celá těžká váha se právě přesouvá na americký kontinent, tudíž jsou zde ty nejlepší možnosti pro velké zápasy. Myslím si, že američtí fanoušci budou milovat můj styl, protože neboxuji na vzdálenost, ale chodím se pobít a dávám větší množství úderů. Pevně věřím, že budu fanoušky bavit. Greg Corbin je myslím skvělou volbou. Je zkušený a jistě přijde ve skvělé formě, takže to pro mě bude dobrý test.“ – Doplnil Hrgovič. Osmatřicetiletý Američan je hlavně známý ze souboje s Charlesem Martinem, kde byl diskvalifikovaný za několik úderů pod pás. Doufejme tedy, že Hrgovič je připravený i na nějaký ten úder pod povolenou hranici.