Filip Hrgovič bude další posilou galavečera v Saúdské Arábii!

7.12.2019 se na galavečeru v Saúdské Arábii vrátí do ringu i chorvatský hrdina Filip „El Animal“ Hrgovič (9-0-0, 7 KO). Zatím není známo s kým se sedmadvacetiletý Chorvat střetne.

Bronzový medailista z olympijských her v Riu zatím proplouvá vodami těžké váhy bez větších problémů a právě proto si jej také vybrala stáj Matchroom Boxing do své formace. Hrgovič jistě patří mezi největší talenty nejtěžší váhové kategorie, což ostatně potvrzuje i po podpisu s jednou z největších stájí aktuální světa profesionálního boxu. Pod dohledem Eddieho Hearna debutoval v USA, kde hladce zničil domácího borce Gregory „Bad News“ Corbina (15-2-0, 9 KO).

O tři měsíce později vystoupil miláček chorvatského lidu i v Mexiku a zde svoji práci také dokončil snadně a chladnokrevně. Domácího bojovníka Maria „Chabelo“ Herediu (16-7-1, 13 KO) zmlátil ve třech kolech a nyní míří již za třetím duelem v tomto roce. Rodák ze Záhřebu se totiž představí i na galavečeru v Saúdské Arábii, který se odehraje 7.12.2019 a kde hlavním tahákem bude odveta mezi Anthonym Joshuou a Andym Ruizem. Soupeř chorvatské jedničky zatím není známý, ale začíná se hodně spekulovat o třiatřicetiletém Američanovi, Charlesu „Prince“ Martinovi (27-2-1, 24 KO). Bývalý šampion IBF nedávno předesílal, že by se měl v ringu objevit na přelomu listopadu a prosince a mělo by jít o stříbrný titul WBC. Souboj s Hrgovičem by tedy dával naprostý smysl, jelikož Chorvat je aktuální desítkou a Martin patnáctkou žebříčku WBC.