Fight Week: Andrade vs Williams!

Již tuto sobotu nás čeká na galavečeru ve floridském Seminole Hard Rock Hotel and Casinu souboj ve střední váze o titul organizace WBO Demetrius Andrade vs Liam Williams!

17.4.2021 – Seminole Hard Rock Hotel and Casino, USA
Střední váha
Demetrius Andrade vs Liam Williams
Přímý přenos DAZN

Neporažená americká dvojka a světová pětka Boo.Boo” Demetrius ANDRADE (29-0-0, 18 KO) a britská trojka a světová devítka “The Machine” Liam WILLIAMS (23-2-1,18 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBO!

Americký šampión střední váhy, dvaatřicetiletý Demetrius Andrade přešel do střední váhy v roce 2017 jako šampión v super velterové váhy a získal titul hned v druhém zápase, když v říjnu 2018 jasně vybodoval Namibijce Waltera Kautondokwa.

Andrade následně pás třikrát obhájil, když postupně zlikvidoval soupeře Artura Akavova, Macieje Suleckiho a naposled loni v lednu ukončil v devátém kole irského boxera Luke Keelera.

Následně WBO nařídila, že se musí jeho tým domluvit do konce ledna s povinným vyzyvatelem, Britem “The Machine” Liamem Williamsem. Ten naposledy boxoval loni 10. října, kdy v prvním kole knockoutoval krajana Andrewa Robinsona.


Na galavečeru ještě jeden titulový souboj, ve kterém se utkají borci ze super střední váhy Carlos Gongora (19-0-0, 14 KO) a Christopher Pearson (17-2-0, 12 KO). Vítěz si z ringu odnese světový titul organizace IBO!