Fanoušci se dočkají trilogie mezi Wilderem a Furym na konci července!

Podle veškerých informací by se měli fanoušci těžké váhy dočkat trilogie mezi šampionem WBC Tysonem „Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO) a bývalým světovým šampionem Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-1-1, 41 KO) na konci července.

„Znám ho velice dobře, takže vím, že ten třetí souboj bude chtít. Oba souboje byly skvělé a nepochybuji o tom, že fanoušci budou chtít vidět i ten třetí. I my chceme třetí souboj, tak stejně jako jej chce Furyho tým. Jsem si více než jistý, že na to dojde.“ – Rozpovídal se pro zámořská média trenér a manažer Deontaye Wildera, Jay Deas. O pár hodin později jeho slova potvrdil i sám „Bronzový Bombarďák“, jenž se nechal slyšet, že určitě využije klauzuli o odvetě.

Čtyřiatřicetiletý Američan tedy bude moci odčinit svoji první profesionální prohru, kterou mu o uplynulém víkendu uštědřil o tři roky mladší rodák z Manchesteru. Ten šampiona doslova zdemoloval v sedmi kolech a nedal mu sebemenší šanci. Oba obři by měli svoji rivalitu tedy zakončit třetím duelem, která se plánuje na druhou polovinu července a místem dění se stoprocentně stane Las Vegas. Další informace by jsme se měli dozvědět v následujících třiceti dnech, kdy alabamský knockoutér musí aktivovat doložku o trilogii.