Fanoušci obviňují Davida Allena z podvodu při jeho souboji s Dorianem Darchem!

Na sobotním galavečeru v Sheffieldu se vrátil do ringu sedmadvacetiletý David „White Rhino“ Allen (18-5-2, 15 KO), který ve třech kolech tvrdě knockoutoval o osm let staršího krajana Doriana Darcha (12-12-1, 1 KO).

Sedmadvacetiletý rodák z Doncasteru nutně potřeboval lehčí souboj po poslední prohře. Minulý rok v červenci totiž nestačil na šestatřicetiletého krajana z Liverpoolu Davida Price (25-7-0, 20 KO), který jej donutil vzdát v deseti kolech. Odrazovým můstkem pro Allena se stal pětatřicetiletý rodák z Walesu Dorian Darch, jenž však od roku 2016 nevyhrál. Naopak na svém kontě má aktuálně šňůru sedmi porážek. Dvaatřicátý muž světového žebříčku samozřejmě vyhrál, ale jeho vítězství vzbudilo mezi fanoušky obrovské pozdvižení, jelikož podle nich měl Allen na sebe vsazeno a podváděl.

Sázkové kanceláře totiž zaznamenaly enormní zájem o sázky na jeho vítězství knockoutem ve třetím kole. Vše jen dokreslil fakt, že Allen první dvě kola naprosto vypustil a bojoval velice vlažným tempem. Naopak ve třetím kole na svého soka doslova vlétl a brutálně jej sestřelil. Britský mladík samozřejmě veškerou kritiku popírá a označuje ji za konspirační teorie. Každopádně průběh souboje naznačuje něco jiného a i fakt, že sázkové kanceláře následně tento duel stáhly ze své nabídky tomu příliš nepomáhá.