Face To Face: Pulev vs Mir na Triad Combat!

Kubrat Pulev a Frank Mir se střetli tváří v tvář na tiskové konferenci Triad Combat. V sobotu se utkají v trojúhelníkovém ringu! Video a galerie v článku!

27.11.2021 – Globe Life Field, Arlington, USA
Těžká váha
🇧🇬 Kubrat Pulev vs Frank Mir 🇺🇸

Bulharská jednička a světová desítka „The Cobra“ Kubrat PULEV (28-2-0, 14 KO) a bývalý šampión UFC Frank MIR (0-1-0) se utkají v devítikolové bitvě ve speciálním trojúhelníkovém ringu!

Čtyřicetiletý bulharský veterán Kubrat Bulev stále naposledy v ringu loni v prosinci, když v Londýně podlehl v titulové bitvě s tehdejším šampiónem těžké váhy Anrthony Joshuou, který jej knockoutoval v devátém kole.

Dvaačtyřicetiletý bývalý šampión největší MMA organizace světa UFC Američan Frank Mir získal titul UFC poprvé již v roce 2004. Co se týče boxu, na svém kontě má pouze jeden oficiální profesionální duel z letošního dubna, kdy na body podlehl bývalé světovému šampionovi Steve Cunninghamovi.

Nyní se oba veteráni bojových sportů střetli na tiskové konferenci před sobotním galavečerem platformy Triller, která představí svůj nápad v podobě trojúhelníkového ringu „Triad Combat“. Oba zápasníci budou mít hybridní 8mi uncové rukavice s volnými prsty a každé z devíti kol bude mít délku dvě minuty.


🔺 Triad 🔺 Combat 🔺

Bantamová váha (5×2 min)
Angelina Hoffschneide vs Alexa Culp
Velterová váha (5×2 min)
Harry Gigliotti vs Jacob Thrall 
Polotěžká váha (7×2 min)
Scott Sigmon vs Albert Tumenov
Polotěžká váha (7×2 min)
Michael Seals vs Mike Perry
Super střední váha (7×2 min)
Brian Vera vs Derek Campos

Těžká váha (7×2 min)
Alexander Flores vs Matt Mitrione
Těžká váha (9×2 min)
Kubrat Pulev vs Frank Mir