Face to Face: Martin vs Gorbin!

Na stejném galavečeru jako Arreola a Augustin uvidíme také bývalého světového šampióna organizace IBF v těžké váze Charlese Martina, který vyzve neporaženého Gregory Corbina! Video z tiskovky a galerie střetnutí tváří v tvář!

16.3.2019 – AT&T Stadium, Arlington, USA
Charles Martin vs Gregory Corbin
Těžká váha
Americká sedmička „Prince“ Charles MARTIN (25-2-1, 23 KO) a neporažený 38 letý Gregory CORBIN (15-0-0, 9 KO) se utkají v desetikolové bitvě!

Charles Martin se stal světovým šampiónem těžké váhy organizace IBF, když 16. ledna 2016 dokázal vyhrát před limitem nad ukrajinským boxerem Vyacheslavem Glazkovem (21-1-1, 13 KO), který se ve třetím kole zranil po špatném došlapu a pravděpodobně ho toto zranění stálo kariéru.Hned v první obhajobě v dubnu 2016 vyslyšel výzvu od Anthony Joshuy a byla z toho drtivá porážka ve dvou kolech a ztráta titulu. Následně v roce 2017 Martin porazil před limitem průměrné krajany Byrona Polleye a Michaela Marroneho. Loni v září stál v ringu naposledy, kdy vyzval rodáka z Polska Adama Kownackiho. Ten byl nad jeho síly, a prohrál jednomyslným rozhodnutím na body 3x 94:96.

Nyní se přesně po šesti měsících vrací mezi šestnáct provazů a vyzve v deseti kolech neporaženého Gregory Corbina. Ačkoliv má Corbin velmi zajímavou bilanci, tak se krčí až na 190. místě světového ratingu, neboť jeho soupeři rozhodně nepatří mezi světovou špičku. V tomto zápase je tak bývalý šampión jasným favoritem a mělo by se jednat o restart jeho profesionální kariéry!