Face to Face: Ducár vs Pejsar!

Český zápas roku v křížové váze Vasil Ducár vs Václav Pejsar se bude konat v pražské Lucerně 29.12.2020! Kdo vyhraje souboj špiček křížové váhy?

29.12.2020 – Lucerna Praha, ČR
Křížová váha
Vasil Ducár vs Václav Pejsar

Česká jednička Vasil DUCÁR (8-3-1, 7 KO) a česká dvojka a šampión ČUBP Václav PEJSAR (15-9-0, 13 KO) se utkají v zápase vypsaném na 10 kol o český titul!

Ducár sice poslední dva zápasy prohrál, ale nutno říci, že se jednalo opravdu o velmi těžké duely. Na konci roku 2019 prohrál s francouzskou trojkou Hervem Lofidim a letos v březnu s ruskou neporaženou dvojkou Aleksejem Egorovem.

Na druhé straně domácí šampión ČUBP, Plzeňák Václav Pejsar. Ten získal titul letos v červnu, kdy v Ústí nad Labem v prvním kole seřezal bývalého šampióna Davida Vicenu.

Galavečer v pražské Lucerně je velmi tradiční a je to jeden z mála večerů, který patří mezi českou klasiku na nejvyšší úrovni. V ringu se dále představí Michal Dufek, Martin Parlagi, Roman Kracík, Vladimír Idrány, Daniel Vencl, Michal Reissinger nebo Vladimír Říha.

Letošní dvanáctý ročník je poprvé netypický tím, že se poprvé nebude konat 30. prosince jako každý rok, ale poprvé již 29. prosince. Důvod je jednoduchý, promotéři Lucerny a Oktagonu se dohodli o posunu termínu, navzájem si vyhověli, aby si obě akce nepřekrývali a můžeme tak vidět oba skvělé galavečery.