Fabiana Bytyqi obhájila s Anou Arrazola pás WBC atomové váhy!

Aktuální světová dvanáctka, česká jednička a šampionka atomové váhy Fabiana “Andělská pěst” Bytyqi (15-0-1, 5 KO) obhájila podruhé pás WBC proti Mexičance Aně “La Bronca” Arrazola (28-13-3, 14 KO). 

Třiadvacetiletá sličná “Andělská pěst” Fabiana Bytyqi si to rozdala v kladenské hale se světovou čtrnáctkou a velezkušenou Mexičankou Anou Arrazolou ve druhé obhajobě světového pásu WBC. Česká jednička mezi ženami ukázala skvělou práci proti otočenému guardu a devětatřicetileté mexické válečnici nedala žádnou šanci. Skvělý pohyb na nohou a perfektní timing zdobil českou válečnici od úvodního dějství až do konce duelu.

Zkušená Mexičanka a bývalá šampionka muší váhy však rozhodně nedala svoji kůži zadarmo. Měla světlé chvilky a byť dostávala z rukou české šampionky soustavné bití, tak duel nezabalila. Titulovou řež tedy nakonec museli rozhodnout zkušení zahraniční sudí. Ti viděli duel v poměru 97-93 a 2x 96-94 ve prospěch Fabiany Bytyqi a česká kráska mohla začít slavit další velký triumf. Kdo bude další soupeřkou “Andělské pěsti”? To se snad brzy dozvíme, každopádně Fabianě gratulujeme k další úspěšné obhajobě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *