Expert ESPN: Souboj Ruize s Kownackim by byla opravdová lahůdka pro fanoušky!

Expert ESPN Steve Kim věří, že porážka od Anthonyho „AJ“ Joshuy (23-1-0, 21 KO) nezastaví bývalého šampiona Andyho „Destroyer“ Ruize Jr. (33-2-0, 22 KO) v cestě za velkými duely v těžké váze.

„Navzdory jasné porážce má Ruiz stále silné postavení a velké jméno na trhu těžké váhy. Andy má smlouvu se stájí Premier Boxing Champions, takže se může utkávat ve velkých duelech s naprostou špičkou těžké váhy. Například je zde možnost souboje s šampionem WBC Deontayem Wilderem, Geraldem Washingtonem, či Dominicem Breazealem.“ – Rozpovídal se Steve Kim na téma budoucnost prvního mexického šampiona těžké váhy. V sázce jsou však i další hodně zajímavá jména. Například bývalý šampion IBF Charles Martin, Chris Arreola, Luis Ortiz, či vycházející hvězda Efe Ajagba.

Ve hře je i hodně zajímavý střet dvou tlouštíků, který už se letos jednou světovými médii prohnal. „Nejlepším soubojem pro fanoušky by byl jednoznačně střet Adama Kownackého s Andym Ruizem. Na rozdíl od Joshuy by Kownacki nebyl tak pohyblivým cílem. Oba vyznávají ofenzivní styl boje a oba rádi bojují uprostřed ringu. Takže toto by byl jistě jeden z nejlepších soubojů v těžké váze.“ – Doplnil svá slova uznávaný expert ESPN a rozhodně má pravdu. Každopádně bude hodně důležité, jestli třicetiletý Američan s mexickými kořeny nyní neztratí motivaci bojovat, jelikož si soubojem v Rijádu docela slušně vydělal.