EXKLUZIVNĚ z Maďarska! Vážení: Anatoli Hunanyan vs Norbert Harcsa!

Anatoli Hunanyan vs Norbert HarcsaJiž zítra se do ringu postaví česká jednička střední váhy Tolja Hunanyan proti Maďarovi Norbetovi Harcsovi. My Vám nyní přinášíme exkluzivně fotky z dnešního vážení!

Zítra – Millenaris Theater, Budapešť, Maďarsko
Střední váha
Neporažená česká jednička a držitel českého titulu „Tolja“ Anatoli HUNANYAN (7-0-0, 4 KO) vs maďarská neporažená čtyřka Norbert HARSCA (3-0-0, 1 KO) se utkají v Maďarsku v 6ti kolové bitvě!Anatoli Hunanyan vs Norbert Harcsa

Vážení
Anatoli Hunanyan: 73,3 kg
Norbert Harcsa: 72,9 kgAnatoli Hunanyan vs Norbert Harcsa

Anatoli Hunanyan vs Norbert Harcsa

Anatoli Hunanyan, který se od dubna 2012 věnuje kromě K-1 a thajského boxu také profesionálnímu boxu, ve kterém zatím nenašel jediného přemožitele.
Poprvé do profi ringu vstoupil 20.4.2012 proti Michalovi Vosykovi a byla z toho nekompromisní výhra v 1. Kole technickým KO.
V říjnu téhož roku zničil v 6. kole technickým KO Josefa Obešla. Poté si dal déle jak rok od boxu pauzu, aby se vrátil 30. Prosince v pražské Lucerně k zápasu s Attilou Kissem, kterého jednoznačně vybodoval 3:0 (59:57, 59:56 a 58:57).
11. dubna 2014 se na Heroes Gate postavil proti aktuálnímu Evropskému šampiónovi WBO Štěpánovi Horváthovi a byla z toho opět jasná záležitost. Štěpána smetl ve druhém kole technickým knockoutem.
V roce 2015 odboxoval celkem 3 vítězné duely, postupně zničil v lednu Bronislava Kubína technickým knockoutem v 8. kole, v říjnu vybodoval v 6ti kolech Gary Abajyana 3x 58:54 a naposledy 30. Prosince v Lucerně vybodoval chorvatskou jedničku Frane Radniče 3x 60:54.
Nyní ho tak čeká první boxerská zkušenost mimo českou republiku a to v Maďarsku. Díky velkým zkušenostem z K-1 a thajského boxu tak odpadá poznávání cizího prostředí a podle nás by měl být favoritem na vítězství.Anatoli Hunanyan vs Norbert Harcsa

Norbert Harsca začal s profesionálním boxem teprve na konci loňského roku, kdy 17. října vybodoval českou dvojku Bronislava Kubína.
Poté hned v prosinci se postavil proti jedničce Bosny a Hercegoviny Nikolovi Matiči a opět z toho byla jednoznačná výhra na body 3x 40:36.
Naposledy stál v ringu minulou neděli 20. února, kdy se postavil do 6ti kolové bitvy proti Gruzínci Robizonovi Omsarashvili, kterého sestřelil ve 4. kole a připsal si tak první výhru před limitem.Anatoli Hunanyan vs Norbert HarcsaAnatoli Hunanyan vs Norbert Harcsa