Exkluzivně! Mrázek a Pejsar se utkají o český titul!

Václav Pejsar vs Tomáš MrázekA je to venku. Česká jednička těžké Váhy Václav Pejsar se utká o titul ČUBP s českou dvojkou Tomášem Mrázkem 22. října na Heroes Gate 17!

27.10.2016 – Heroes Gate 17
Aréna Sparta, Podvinný mlýn – 18:00
Těžká váha
Česká jednička Václav PEJSAR (9-3-0, 8 KO) a česká dvojka Tomáš MRÁZEK (10-58-6, 5 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o český titul České Unie Boxerů Profesionálů (ČUBP)!

To co si spousty českých fanoušků přálo se jim splní. O český titul v těžký váze si to rozdají aktuální jednička a dvojka. Václavovi Pejsarovi se tak plní první sen, že si zaboxuje o titul.

Václav Pejsar

Václav Pejsar již letos odboxoval 3 zápasy. 18. března na Heroes Gate 16 zničil ve 3. kole technickým knockoutem Gruzínce Davida Gegeshidze (19-16-1, 5 KO). Poté 29. dubna na galavečru v Dobříši nedal šanci Martinovi Štenskému, kterého tvrdě knockoutoval již v prvním kole.
29. května se postavil v zaplněném Liverpoolském stadionu britské hvězdě těžké váhy Davidovi Pricemu (21-3-0, 18 KO). Ačkoliv se Pejsar snažil a ve druhém kole dokonce anglickému obrovi zatápěl, tak nakonec skončil v půlce druhého kola po tvrdém úderu.

Václav Pejsar

Nyní je před ním první titulový zápas profesionální kariéry a nejde o kdejaký titul, jedná se o český národní titul ČUBP. Jeho soupeřem bude Tomáš Mrázek, který má na svém kontě již 74 profesionálních duelů. I když má pouze 10 výher, tak boxoval s nejlepšími boxery na světě.
Mezi jeho soupeři byla taková jména jako Marco Huck, Rudolf Kraj, Mariusz Wach, Francesco Pianeta, Ondřej Pála, Roman Kracík, Tyson Fury, Luboš Šuda, Mike Perez, Carlos Takam, Hughie Fury, Tom Schwarz nebo Dillian Whyte… Například s Tysonem Fury prohrál až na body 57:60.

Václav Pejsar vs David Price

Bilance Tomáše Mrázka tak může na první pohled velmi klamat a my očekáváme velmi tvrdou a vyrovnanou bitvu. Pejsar bude v tomto duelu mírným favoritem, ale na to se spoléhat nejde a oba borci se na zápas velmi pečlivě a tvrdě připravují.

Tomáš Mrázek vs Danny Williams

Na Heroe Gate bude tentokrát chybět duo Anatoli Hunanyan (7-1-0, 4 KO), kterého možná uvidíme příští víkend v Anglii a Tomáš Adámek (25-14-2, 9 KO), který sice nabídku na zápas dostal, ale odmítl ji.

Tomáš Adámek a Anatoli Hunanyan

Kdo se stane 27. října českým šampiónem těžké váhy? Václav Pejsar nebo Tomáš Mrázek?