Exkluzivně: Martin Parlagi vs Francis Miyeyusho!

Martin Parlagi vs Francis MiyeyushoMáme skvělou zprávu nejlepší slovenský boxer Martin Parlagi se utká příští sobotu v Trutnově i Interkontinentální titul UBO s s jedničkou Tanzánie Francisem Miyeyushovem!

2.7.2016 – Galaodpoledne boxu, Trunov, Česká republika
Pérová váha
Slovenská jednička a Evropská 17. „Cracker“ Martin PARLAGI (19-2-0, 10 KO) a jednička Tanzánie Francis MIYEYUSHO (41-14-3, 24 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o Interkontinentální titul organizace UBO!

Martina tak čeká již čtvrtý titulový zápas profesionální kariéry. Poprvé o titul boxoval 21. prosince v ústecké Slunetě, kde velice těsně vybodoval Michala Dufka 98:96, 96:95, 95-93 a získal mezinárodní český titul ČUBP.

Martin Parlagi

20. června 2014 se utkal v Belfastu s domácím Marco McCullough o Evropský titul WBO. Vyrovnanou bitvu vyhrál domácí borec na body 98:92, 97:91 a 95:93.

Martin Parlagi vs Artur Movsesyan

Naposledy o titul boxoval loni 30. října v londýnské hale The Troxy a bylo to o Interkontinentální titul WBO proti domácímu Benu Jonesovi. Ačkoliv Martin soupeře poslal v prvním kole na zadek a následně celý zápas prakticky dominoval, rozhodčí zápas rozhodli ve prospěch domácího boxera 96:94 a 2x 97:93

Martin Parlagi vs Artur Movsesyan

Od zápasu s Benem Jonesem postupně zničil domácího Jiřího Jaroše v Ústí nad Labem, gruzínskou dvojku Artura Movsesyana na galavečeru v Plzni a naposledy 23. dubna vybodoval odolného Tamase Lasku z Maďarska, který i přes 5 tvrdých knockdownů na žebra pokaždé vstal.

Martin Parlagi vs Oszkar Fiko

Nyní tak před Martinem stojí výzva číslo 4 a v ní exotický soupeř z Tanzánie Francis Miyeyusho. Jedná se velice zkušeného boxera, který už stál celkem v dvanácti titulových zápasech.
3x obhájil národní titul, měl v držení titul východní a střední Afriky nebo Interkontinentální titul UBO a o který se bude bojovat i nyní.
Francis stál v ringu naposledy minulý měsíc, kdy v domácí bitvě sestřelil v prvním kole jedničku Ugandy Bena Sajjabiho.Francis Miyeyusho

Martin Parlagi vs Francis Miyeyusho