Exkluzivně: Martin Parlagi bude boxovat o Interkontinentální titul WBO v Londýně!

Martin Parlagi vs Ben JonesSkvělá zprávy přišla z BOXEVENTS: Martin Parlagi a Ben Jones se 30. října utkají o interkontinentální titul WBO v Londýně!

30.10.2015 – The Troxy, Limehouse, London – Velká Británie
Pérová váha
Slovenská jednička Martin PARLAGI (16-1-0, 9 KO) a britská pětka „Duracell“ Ben JONES (19-5-1, 9 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o interkontinentální titul WBO!Martin Parlagi vs Ben Jones

Martin Parlagi je nejen slovenská jednička, ale je také 16. v celé Evropě a 116. na světě, čímž se bohužel moc tuzemských boxerů pochlubit nemůže.
Jedinými, kteří se drží vysoko v žebřících jsou pouze náš Luboš Šuda, jenže ten bude na konci roku v Lucerně ukončovat profesionální kariéru a Slovenský boxer Tomáš Kovács, kterému je ovšem již 38 let.
Martin mohl získat Evropský titul WBO loni v červnu, kdy se na horké půdě Belfestu utkal s domácí hvězdou Marco McCulloughem. Vyrovnaná bitva, které by více slušela remíza než jednoznačná prohra na body jak to viděli rozhodčí 93:95, 91:97 a 92:98. Asi nejzajímavější na celém zápase byla až překvapivě velká výdrž a odolnost Irského boxera nemůžeme se ubránit, že v tom mohli být nějací „pomocníci“, ale nebudeme spekulovat.
Následně si Martin spravil chuť a v prosinci knockoutoval v prvním kole polskou dvojku Krzysztof Rogowskiho.
naposledy se postavil do ringu letos v březnu v Trutnově, kde vyhrál na body 3x 58:52 s Maďarským sympatickým boxerem Oszkarem Fikem.
Nyní ho čeká velice těžký souboj o prestižní interkontinentální titul WBO s velice nevyzpytatelným soupeřem z Velké Británie Benem Jonesem, který má velké výkonnostní výkyvy.
Ovšem letos je Ben Jones asi v nejlepší formě kariéry a zničil již čtyři soupeře z nichž rovnou tři před limitem.
Martin Parlagi a Michal Dufek na tréninku 22.9.2015 ⇓