EXKLUZIVNĚ: Glazkov vs Martin o titul IBF!

Vyacheslav Glazkov vs Charles MartinV prvním čtvrtletí 2016 budeme mít čtyři aktuální šampióny těžké váhy. Glazkov a Martin se utkají o uvolněný pás IBF!

2016 – datum a místo konání bude známo 18. prosince
Těžká váha
Neporažená ukrajinská dvojka a světová osmička Vyacheslav GLAZKOV (21-0-1, 13 KO) a neporažená čtrnáctka USA Charles MARTIN (22-0-1, 20 KO) se utkají příští rok ve 12ti kolové bitvě o uvolněný pás IBF!

Poté co Tyson Fury šokoval celý boxerský svět, když porazil 11 let neporaženého šampióna těžké váhy Wladimira Klitschka přišli první problémy s jedním z titulů.
Fury na Klitschkem vyhrál tituly organizací WBA, WBO, IBF a IBO. Tým Wladimira Klitschka má vždy ve smlouvě klauzuli, že když Klitschko zápas prohraje, tak musí následovat odveta. COž tým Tysona Fury přijal a odveta se bude konat někdy na přelomu května a června 2016.
Jenže to se nelíbí boxerské organizaci IBF, ve které má přednostní právo vyzvat šampióna Furyho neporažený Ukrajinec Vyacheslav Glazkov. Tyson Fury řekl, že pro něj je důležitější odveta s Klitschkem a IBF mu titul odebrala a uvolnila pro dva nejlepší boxery svého ratingu, kterými jsou Vyacheslav Glazkov a Charles Martin. Zároveň britského boxera vyřadila ze svého ratingu. Pokud Klitschko vyhraje odvetu, bude se moci utkat s Glazkovem, v opačném případě Fury ne.
Ti se musejí do 18. prosince domluvit na termínu a místu konání zápasu. Což znamená, že v roce 2016 budeme mít určitě 4 šampióny těžké váhy.
1. Tyson Fury vs Wladimir Klitschko: WBA super, WBO a IBO
2. Deontay Wilder vs Artur Szpilka: WBC
3. Vyacheslav Glazkov vs Charles Martin: IBF
4. Ruslan Chagaev vs Lucas Browne: WBA

Žebříček organizace IBF
1 Vyacheslav Glazkov Ukraine
2 ————————————
3 Wladimir Klitschko
4 Charles Martin
5 Erkan Teper
6 Artur Szpilka
7 Steve Cunningham
8 Anthony Joshua
9 Carlos Takam
10 Joseph Parker