Exkluzivně: Fury přijde o titul IBF!

Wladimir Klitschko vs Tyson FuryDnes nastal zásadní zvrat v odvetě mezi Tysonem Fury a Wladimirem Klitschkem! V odvetě totiž bude chybět pás IBF!

Co se vlastně stalo?
Oficiálním vyzyvatelem za organizaci IBF v těžké váze je ukrajinská dvojka Vyacheslav GLAZKOV (21-0-1, 13 KO), který má přednostní právo vyzvat nového šampióna Tysona FURY (25-0-0, 18 KO).
Jenže Tyson Fury a jeho trenér Peter Fury oznámili, že je pro ně důležitější odveta s Wladimirem Klitschkem (což je z finančního hlediska samozřejmé) a IBF na to reagovala následovně: Předsedkyně představenstva IBF Lindsey Tucker řekla, že Britskému novopečenému mistrovi světa Tysonu Fury odeberou titul IBF, který bude tak uvolněn pro zápas Vyacheslava Glazkova a jeho soupeře, kterým by měl být Američan Charles MARTIN (22-0-1, 20 KO).
Klitschkovi se tak velice komplikuje opětovný zisk svých pásů, které měl dlouhé roky ve svém držení. Neboť vítěz zápasu Glazkov vs Martin si po zisku titulu bude moci dovolit dvě dobrovolné obhajoby a jistě mezi ně nezařadí soupeře jako je Klitschko.
Wladimir Klitschko vs Tyson Fury

Vyachelav Glazkov
Vyachelav Glazkov